Objevte své všude dostupné pracoviště

Začněte ihned. Objevte každé aktivum, všude.

Jak můžete všude efektivně spravovat a chránit svá aktiva, pokud je nevidíte? S Ivanti je to možné. Mějte na první pohled přehled o celém svém IT majetku v reálném čase a přijímejte rychlá a přesná rozhodnutí, která povedou k průlomovým úrovním efektivity a budou vytvářet hodnoty ve vašem podnikání.

Udělejte z dat přidanou hodnotu

Začněte tím, že najdete všechny uživatele, zařízení, aplikace a služby ve vaší síti. Nyní proměňte tuto viditelnost v přidanou hodnotu, namapujte celé své IT prostředí a získejte poznatky, které vám umožní snadno spravovat, zabezpečovat a obsluhovat vaše všude dostupné pracoviště.

Dramaticky zlepšete své IT

Řešení Discovery od společnosti Ivanti poskytují jediný zdroj pravdy během několika minut, čímž eliminují neefektivitu a rizika ručních procesů a izolovaných nástrojů. Díky okamžitému přehledu o vašem IT prostředí budete moci rychle přijímat informovaná rozhodnutí.

Jsme tady, abychom podpořili akademickou svobodu a umožnili uživatelům dělat jejich práci, zatímco poskytujeme tuto záložní vrstvu bezpečnosti. Mít po ruce přehled o celém prostředí a nástrojích a vyvážit díky tomu bezpečnost s potřebami uživatele usnadňuje vyhovět oběma cílům.

Dělejte rychlá, naprosto přesná rozhodnutí s 360° zobrazením vašeho IT, od datového centra až po cloudové a edge prostředí

Vylepšete své služby

Viditelnost celého vašeho IT majetku vám umožňuje přijímat rychlá rozhodnutí, která se promítnou do rychlejších a lepších služeb pro uživatele.

Chraňte každé aktivum

Díky podrobným přehledům na dosah ruky můžete rychle jednat, abyste ochránili veškerý svůj majetek a maximalizovali výkon – a obchodní produktivitu.

Udělejte z viditelnosti přidanou hodnotu

Odhalte shelfware, stínová aktiva a aktiva po záruce a vyhněte se zbytečným nákupům, abyste mohli snížit výdaje napříč vaším IT.

Řešení Discovery od Ivanti

Díky našemu řešení pro objevování se budete moci těšit z celého spektra viditelnosti vašeho IT prostředí, abyste jej mohli spravovat, zabezpečit a optimalizovat – všude.

Ivanti Neurons for Discovery

Make your IT, and your user experiences, more efficient and secure with real-time visibility of your assets 

Ivanti Neurons for Discovery with Service Mapping

Quickly profile and mitigate risks associated with changes and minimize your downtime 

Ivanti Endpoint Discovery

Get a total view of your endpoints everywhere, and discover simple, automated workplace management

S Ivanti Neurons vidíme významné úspory ve správě aktiv a záruk, a to díky aktivnímu sledování stavu zařízení, jako je výkon baterie. Ivanti Neurons nám poskytuje inteligenci v reálném čase, takže můžeme automatizovat nebo provádět informovanější rozhodnutí a udržovat produktivitu našich uživatelů.

Naši zákazníci

Spojte se s námi

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o tom, jak může řešení Discovery od společnosti Ivanti pomoci vašemu týmu spravovat aktiva, zlepšit služby a ušetřit náklady, spojte se s námi.