POTŘEBUJIMigrovat své uživatele na Windows 10

NOVÁ E-KNIHA:

Windows 10 Primer: Pět klíčů s sebou

Jak může školská oblast migrovat tisíce uživatelů na Win 10 v několika dnech?

ŠŤASTNÝ KLIENT

Autonomní školská oblast Cypress Fairbanks

Migrujte tisíce strojů rychle na různá místa

Vezměte si přední zdravotnickou společnost, která migruje 19000 strojů na nový OS Windows. Nebo velký školní systém, který migruje 40000 strojů ve více než 100 školách. Každá z těchto organizací musí mapovat a aktualizovat desítky aplikací a ovladačů příslušným uživatelům a PC a obnovit data a nastavení každého uživatele. Pro vaši informaci, zdravotnická organizace má úsporný rozpočet - menší náklady, než by mohl nabídnout prodejce OS nebo jiní konzultanti. A školský systém? Dokončili to o týden dřív, než stanovil jejich agresivní plán.

Šetří čas a peníze na všech budoucích migracích

Mezi hlavními migracemi OS již nemusí uběhnout tři až pět let. Rychlejší tempo vydávání verzí firmy Microsoft nutí IT mít spuštěno několik verzí Windows najednou a být v trvalém stavu migrace. 

Sledujte proces migrace
Získejte náhled na proces migrace v reálném čase. Informujte vedoucí pracovníky o postupu podle plánu.
Poskytněte možnosti plánování migrace
Uživatelé jsou méně odolní vůči migraci, když si mohou vybrat čas aktualizace. Umožněte jim to na kliknutí, až budou připraveni.
Zachování bezpečnostních standardů
Migrujte zařízení na poslední verzi Windows, aniž byste je museli kódovat. Získejte výsadní manažerskou kontrolu nad aktualizací.
Nové přístroje bez dotyku
Vytvořte systém pro aplikaci vašeho obrazu a uživatelských profilů na zařízení, která přicházejí přímo od prodejců.
Zlepšení nepřerušeného procesu poskytování
Aktualizujte procesy pomocí migrace - zlepšete procesy poskytování, aplikace patchů a shody softwarových licencí.
Uživatelské profily a perzonalizace
Udržujte konzistentní uživatelskou zkušenost. Plynule extrahujte a přesunujte uživatelské profily, nastavení a soubory mezi verzemi Windows.
Šablony, které šetří čas
Poskytování nových nebo stávajících zařízení pomocí šablon, které minimalizují konfigurační kroky. Udržte své uživatele v běhu s méně incidenty.
Zjednodušujte své snímky
Vše se odvozuje z OS, takže není třeba více snímků. Toto řešení zjistí vše automaticky.

Používá ověřená řešení migrace stolního počítače

Migrace operačních systémů Windows není jen o řešení jednoduchého problému. Můžeme vám pomocí v trvalém zlepšování vašeho přístupu ke správě Windows a aktualizací. Řešení od Ivanti umožňuje automatický proces migrace a poskytování. Vzpomínáte na školský systém, který jsme zmiňovali dříve? IT oddělení systému může snadno zobrazit desítky zařízení denně - více než 2000 strojů za týden. Na rozdíl od instalace a konfigurace aplikací, IT zaručuje, že nedojde k přerušením obchodování, jakmile se uživatelé přesunou k dokonalejšímu OS.

Endpoint Manager (dříve LDMS)
Ověřené a unifikované řešení správy koncového bodu.
Environment Manager
Profily na vyžádání, perzonalizace a politiky podle obsahu.
File Director
Zjednodušuje synchronizaci souboru, ukládání a migraci.

Nestresujte se kvůli migracím OS

Objevte klíčové kapacity pro vysoce automatizovanou kontinuální migraci OS Windows. 

Rychlá migrace

Provede migraci více strojů za kratší dobu než vedle sebe běžící migrace. Většinu kompletní migrace, včetně perzonalizace uživatele, lze provést v krátké přestávce na oběd za 30 minut a méně. 

Příprava aplikací na Windows 10

Redukujte čas a náklady přizpůsobení balíku aplikací rozdělením nastavení aplikace ze samotného balíku. Automatizujte konfigurace aplikací na základě cílového OS a dynamicky zlepšete oprávnění uživatele k instalaci. Sledujte všechny licence od doby nové instalace. 

Migrace dat mezi zařízeními

Uživatelé ukládají své soubory a data na mnoho míst - na disky počítačů, sdílené sítě, odnímatelná úložiště a do cloudu. Toto řešení shromažďuje všechna uživatelská data a ukládá je centrálně ve stávajícím IT úložišti, poté je dává k dispozici jako součást nové modern pracovní plochy, na jakémkoli zařízení, kdekoli.

Zachycení a centralizace uživatelských profilů

Automaticky zachytí uživatelský profil ze stávajících počítačů a uloží centrálně data, pak je na vyžádání znovu použije. Využijte uživatelský profil k aplikaci během migrace na konkrétní zařízení nebo jako součást roamingového profilu, který bude použit na jakémkoli stroji s OS Windows. 

Zobrazování nezávislé na hardware

Aby došlo k migraci strojů různých modelů nebo výrobců, není třeba několika snímků. Použijte jednodušší standardizovaný snímek, pak nechte řešení určit konkrétní ovladače pode zařízení, aplikací a profilů vztahujících se k uživateli.

Zefektivnění poskytování OS

Aktualizace nových nebo stávajících zařízení pomocí šablon, které minimalizují kroky konfigurace PC a pohánějí váš IT tým k novým úrovním efektivity. Získejte flexibilitu stahovat ovladače zařízení podle OC nebo typu zařízení a udržte své uživatele v běhu s méně incidenty. . 

Nový OS, žádná úzkost

Snižte čas a náklady migrace Windows