Potřebuji...

migrovat své uživatele na Windows 10

Šťastný klient
Autonomní školská oblast Cypress Fairbanks
Číst Příběh
Podívejte se, jak to funguje
3 minutové demo
Sledovat Video
Bílá kniha
Windows 10 – být aktuální
Stáhnout Bílou Knihu

Migrace na Windows 10

Migrujte rychle tisíce strojů

Vezměte si přední zdravotnickou společnost, která migruje 19 000 strojů na nový OS Windows. Nebo velký školní systém, který migruje 40 000 strojů na více než 100 školách.

Každá z těchto organizací musí mapovat a aktualizovat desítky aplikací a ovladačů příslušným uživatelům a PC a obnovit data a nastavení každého uživatele. Pro vaši informaci, zdravotnická organizace předstihla rozpočet. A školský systém? Dokončili to o týden dřív, než stanovil jejich smělý plán.

Ušetřete čas a peníze na všech budoucích migracích

Mezi hlavními migracemi OS již nemusí uběhnout tři až pět let. Rychlejší tempo vydávání verzí firmy Microsoft nutí IT mít spuštěno několik verzí Windows najednou a být v trvalém stavu migrace.

Zjednodušení vašich snímků
Vše se odvozuje z OS, takže není třeba více snímků. Toto řešení zjistí vše automaticky.
Šablony, které šetří čas
Poskytujte nová nebo stávajících zařízení pomocí šablon, které minimalizují konfigurační kroky. Udržte své uživatele v běhu s méně incidenty.
Uživatelské profily a perzonalizace
Udržujte konzistentní uživatelskou zkušenost. Plynule extrahujte a přesunujte uživatelské profily, nastavení a soubory mezi verzemi Windows.
Zlepšení nepřerušených procesů zřizování
Aktualizujte procesy pomocí migrace - zlepšete procesy zřizování, aplikace patchů a shody softwarových licencí.
Nové přístroje bez dotyku
Vytvořte systém pro aplikaci vašeho obrazu a uživatelských profilů na zařízení, která přicházejí přímo od prodejců.
Zachování bezpečnostních standardů
Migrujte zařízení na poslední verzi Windows, aniž byste je museli kódovat. Získejte výsadní manažerskou kontrolu nad aktualizací.
Poskytování možnosti plánování migrace
Uživatelé jsou méně odolní vůči migraci, když si mohou vybrat čas aktualizace. Umožněte jim to na kliknutí, až budou připraveni.
Sledování procesu migrace
Získejte náhled na proces migrace v reálném čase. Informujte vedoucí pracovníky o postupu podle plánu.

Používejte ověřená řešení migrace stolních počítačů

Migrace operačních systémů Windows není jen o řešení jednoduchého problému. Můžeme vám pomocí v trvalém zlepšování vašeho přístupu ke správě Windows a aktualizací. Řešení od Ivanti umožňuje zautomatizovat celý proces migrace a poskytování. Vzpomínáte na školský systém, který jsme zmiňovali dříve? IT oddělení systému může snadno zobrazit desítky zařízení denně - více než 2 000 strojů za týden. Na rozdíl od instalace a konfigurace aplikací, IT zaručuje, že nedojde k přerušením obchodování, jakmile se uživatelé přesunou k dokonalejšímu OS.

Endpoint Manager
Ověřené a unifikované řešení správy koncového bodu.
Environment Manager
Profily na vyžádání, perzonalizace a politiky podle kontextu.
File Director
Zjednodušte migraci na Windows 10 a Office 365 a přístup k souborům odkudkoli.

Nestresujte se kvůli migracím OS

Objevte klíčové schopnosti pro vysoce automatizovanou kontinuální migraci OS Windows.

Získejte více informací o rychlé a jednoduché migraci uživatelského profilu na Windows.

Zefektivnění poskytování OS

Aktualizujte nová nebo stávající zařízení pomocí šablon, které minimalizují kroky konfigurace PC a pohánějí váš IT tým k novým úrovním efektivity. Získejte flexibilitu stahovat ovladače zařízení podle OC nebo typu zařízení a udržte své uživatele v běhu s méně incidenty.

Zobrazování nezávislé na hardware

Aby došlo k migraci strojů různých modelů nebo výrobců, není třeba několika snímků. Použijte jednodušší standardizovaný snímek, pak nechte řešení určit konkrétní ovladače podle zařízení, dále aplikace a profily vztahující se k uživateli.

Zachycení a centralizace uživatelských profilů

Automaticky zachyťte uživatelský profil ze stávajících počítačů a uložte data centrálně, pak je na vyžádání znovu použije. Využijte uživatelský profil k aplikaci během migrace na konkrétní zařízení nebo jako součást roamingového profilu, který bude použit na jakémkoli stroji s OS Windows.

Migrace dat mezi zařízeními

Uživatelé ukládají své soubory a data na mnoho míst - na disky počítačů, sdílené sítě, odnímatelná úložiště a do cloudu. Toto řešení shromažďuje všechna uživatelská data a ukládá je centrálně do stávajícího IT úložiště, pak je zpřístupňuje jako součást nového moderního počítače uživatele, na jakémkoli zařízení, v každém místě.

Příprava aplikací na Windows 10

Redukujte čas a náklady přizpůsobení balíku aplikací rozdělením nastavení aplikace ze samotného balíku. Automatizujte konfigurace aplikací na základě cílového OS a dynamicky zlepšete oprávnění uživatele k instalaci. Sledujte všechny licence od doby nové instalace.

Rychlá migrace

Proveďte migraci více strojů za kratší dobu než vedle sebe běžící migrace. Většinu kompletní migrace, včetně perzonalizace uživatele, lze provést v krátké přestávce na oběd za 30 minut a méně.