Potřebuji

odstranit všechna administrátorská práva koncových uživatelů bez odporu.

Líbí se vám šetřit peníze?
Snižte licenční náklady. Zlepšete shodu.
Přehled Řešení Přístupu K Aplikaci Podle Zařízení
Personalizace dodávky napříč aplikací
Získejte shodu napříč zařízeními.
Přehled Řešení Perzonalizace Poskytování Aplikací
Přehled řešení
Přístup k řízení aplikace.
Přehled Řešení Přístupu K Řízení Aplikace

Řízení administrátorských oprávnění

Rozpaky s administrátorskými právy

Útoky malware a ransomware způsobily, že organizace v minimálně regulovaných odvětvích odstranily administrátorská práva všem uživatelům. Nicméně, i když uzamčení stolních počítačů snižuje riziko, značně to redukuje kvalitu zkušenosti koncového uživatele.

Uživatelé s omezenou a slabou zkušeností pracují méně a častěji volají technickou podporu. Tito uživatelé mohou na uzamčení systému reagovat tak, že s obrátí na stínové IT prostředí, což vytváří nová bezpečnostní rizika.

"Co odstranění administrátorských práv?"

Pro uživatele s přístupem k přesným schopnostem a aplikacím, které potřebují ke své práci, není odstranění uživatelských práv problém—pokud si toho vůbec všimnou.

Kdy uzamčení není uzamčení?
Používejte výjimky v samoobslužném modelu, které pomohou automaticky povýšit uživatele, ale které mají zabudovanou ochranu a prověřování.
Důvěřovat, ale prověřovat
Separovat akční data koncového bodu od šumu, sledovat kritická KPI a identifikovat podezřelé chování.
Bezbolestná alternativa bílé listiny
Přestaňte vytvářet a udržovat listiny. Zaměřte se spíše na to, kdo je oprávněn poskytovat aplikace uživatelům.
Podívejte se, kdo vyhovuje—a kdo ne
Vystopujte trendy přijetí OS a aplikace a koncové body bez shody ve vašem prostředí.
Blokujte nedůvěryhodné
Pokud to neběží, nemůže to zaútočit na vaše koncové body.
Vynuťte si bezpečnostní politiku založenou na kontextu
Riziko se liší na základě kontextu koncového uživatele. Příslušně přizpůsobte firemní politiky—uživatelé je dostanou.
Přizpůsobte si ji
Perzonalizujte uživatelské prostředí na strukturované úrovni a už se nebudete cítit omezováni.

Jak může Ivanti pomoci

Řešení od Ivanti pomůže IT v odstraňování administrátorských práv, ochraně koncových míst, hlášení rizikového chování a umožnění regulační shody bez degradace uživatelské zkušenosti. Uživatelé, kteří mají aplikace, perzonalizaci a výsady, které potřebují ke své práci, se necítí zanedbaně—cítí se posíleni.

Řízení aplikace
Řízení koncového bodu, které snižuje bezpečnostní riziko bez degradace uživatelské zkušenosti, na základě správy uživatelských výsad a politik a zabránění spuštění neautorizovaného kódu.
Environment Manager
Perzonalizace na vyžádání a řízení jemně jemně strukturované kontextové politiky, která optimalizuje zkušenost koncového uživatele a pomáhá chránit koncové body.

Poskytněte uživatelům to, co potřebují při ochraně koncových bodů

Vyvažujte uživatelský přístup a potřeby produktivity a uživatelé vám poděkují.

První minimální uživatelská výsada

Aplikujte přesnou úroveň uživatelské výsady bez negativního dopadu na tok práce uživatele. Umožněte volitelné povýšení na základě předem definovaného algoritmu a zachyťte data koncového bodu potřebného k analýze přizpůsobení firemních politik s obchodními potřebami reálného světa.

Ovladatelné řízení aplikace

Zmírňujte hrozby bez ručně spravovaných rozsáhlých černých a bílých listin či bez vytváření překážek uživatelské produktivitě. Trusted Ownership™ povoluje spuštění aplikace od ověřených správců, takže ransomware se nespustí.

Podívejte se na pokročilé podnikové případy používání

Pokrývá většinu eventualit s limity aplikací a časovými omezeními. Omezení přístupu k síťovým zdrojům. Vyvolává kontextuální přesměrování URL, strukturované řízení instalace webové aplikace, opatření proti neoprávněným úpravám a řízení změny. Podporuje komplexní audit.

S perzonalizovaným stolním počítačem uživatelé nebudou postrádat administrátorská práva

Zachytíte veškerá uživatelská přizpůsobení operačního systému a aplikací. Udržujte přizpůsobení centrálně a poskytujte konzistentní, perzonalizované stolní počítače na vyžádání.

Řízení jemně jemně strukturované kontextové politiky

Splňujte firemní a odvětvové mandáty shody jako HIPAA, FINRA, a PCI vynucováním politiky v reálném čase během relace uživatele, ne jen při přihlášení. Více procesů se zpracovává paralelně, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost.

Ochraňte koncové body díky lepšímu přehledu

Zpozorujte podezřelá chování na koncových bodech, jako je spouštění neznámých procesů při přihlašování. Poznejte přesně, kdo má administrátorská práva a sledujte trendy v povyšování uživatelů. Identifikujte podezřelé soubory na každém koncovém bodu.