Správa zařízení Mac

Spravujte a zabezpečte zařízení Mac

Správa zařízení Mac navržená pro podniky

Získejte viditelnost, kontrolu a bezpečnost zařízení Mac OS.

Stáhnout datový list
Příběh úspěšné implementace

Podpora školního obvodu Granite při plnění jeho hlavního poslání – vzdělávání.

Přečtěte si případovou studii
Správa zařízení Apple

Zlepšete zkušenost svých zaměstnanců a organizace IT se spravovanými zařízeními Apple a Mac.

Podívejte se na webinář

Máte potíže se správou, zabezpečením a nasazením zařízení Mac ve svém podniku?

Ve firmách neustále přibývají zařízení Apple a od vašeho týmu se očekává, že bude spravovat, zabezpečovat a nasazovat počítače Mac spolu s ostatními zařízeními pomocí několika systémů – složitost a související náklady by mohly být příliš velké.

Kromě toho, zaměstnanci chtějí používat svá zařízení macOS k přístupu do firemních zdrojů i ke svým osobním datům. To vytváří další starost pro týmy IT, jak nalézt rovnováhu mezi uživatelskou zkušeností a potenciálním ohrožením bezpečnosti.

Komplexní správa počítačů Mac pro snadnější správu zařízení v rámci celého jejich životního cyklu

Konsolidujte své platformy pro správu zařízení a snižte náklady a složitost spojené se správou zařízení Mac během celého jejich životního cyklu. Získejte větší viditelnost. Nasměrujte svůj tým IT na cestu hyperautomatizace umožňující svépomocnou nápravu a zabezpečení. A poskytujte personalizované kontextové prostředí, které koncovým uživatelům umožní používat zařízení Mac podle jejich představ, a zároveň konsolidujte platformy pro správu zařízení.

mac device management

Společnost Ivanti získala ocenění Gartner® Critical Capabilities for UEM Tools

Společnost Gartner ocenila Ivanti Neurons, naši hyperautomatizační platformu, ve své zprávě Critical Capabilities for Unified Endpoint Management Tools pro rok 2021. Výsledky byly výjimečné.

Ověřená firemní správy zařízení Mac

Již řadu let pomáháme podnikům a organizacím spravovat jejich zařízení Mac. Dovolte společnosti Ivanti, aby pomohla zabezpečit a spravovat počítače Mac ve vaší organizaci spolu se zařízeními s platformami iOS, Windows, Chrome OS, Android a Linux v rámci jediného a jednotného řešení.

Zjednodušení procesu poskytování a nasazování zařízení Mac

Pomocí systému konfiguračních šablon (provisioning templates) můžete automatizovat upgradové procesy, včetně komunikace s uživateli, přehledu všech podporovaných a licencovaných aplikací a standardizace obrazů systému macOS. Snadno nasazujte zařízení Apple díky přímé integraci s Apple Business Manager, která vašim zaměstnancům zpřístupní služby Apple, registraci zařízení, distribuci aplikací, knih, softwaru a další funkce.

Umožněte svépomocnou nápravu a svépomocné zařízení zařízení Mac

Zařízení Mac mohou být diagnostikována a léčena rychle (a autonomně) s užitím automatizované technologie. Zrychlete řešení problémů a uvolněte zdroje IT pro úlohy spojené s inovací.

Škálujte zavedení softwaru a záplat Apple

Implementujte je do tisíců zařízení v řádu několika minut. Organizujte, automatizujte a zavádějte operační systémy, distribuci softwaru a projekty záplat uživatelům v různých skupinách v několika fázích nasazení. Instalujte software bez interakce s koncovými uživateli nebo jej prezentujte ve firemním app storu pro dosažení samoobslužné zkušenosti.

Zlepšete zkušenost a efektivitu uživatelů

Efektivní a nenáročná správa umožňuje správcům konfigurovat počítače Mac vzduchem pomocí nástroje Apple Business Manager (ABM). Vzdálení a smluvní pracovníci mohou rychle přistupovat k podnikovým aplikacím a obsahu na plně vybaveném Macu, ať už pracují kdekoli.

Centralizovaná konzola pro snížení nákladů a složitosti

Eliminujte nutnost pořizovat, učit se a spravovat samostatné řešení pro zabezpečení a správu počítačů Mac.

Poskytněte samoobslužný portál

Poskytněte koncovým uživatelům pracovní prostor, který jim na jednom místě nabízí vše, co potřebují k interakci s IT a k přístupu k podnikovým aplikacím, prostředkům, obsahu a službám.

Vzdáleně spravujte počítače Mac

Proč zasílat zařízení týmu podpory kvůli opravě trvající pět minut? Řešte problémy uživatelů úsporně a bezpečně pomocí vzdáleného ovládání z libovolného zařízení.

Související produkty

Ivanti Neurons for UEM
Ivanti Neurons for UEM

Komplexní nabídka softwaru jako služby, která zahrnuje funkce pro moderní správu zařízení se systémy macOS, iOS, Windows a Android.

Další informace
Ivanti Endpoint Manager
Ivanti Endpoint Manager

Lokální řešení pro správu všech zařízení v pracovním prostředí Everywhere Workplace bez ohledu na připojení k podnikové síti.

Další informace
Endpoint Security for Endpoint Manager
Endpoint Security for Endpoint Manager

Organizace zabezpečení integrovaného se správou systémů.

Další informace
Patch for Endpoint Manager
Patch for Endpoint Manager

Přidejte správu záplat do lokálního prostředí nástroje Endpoint Manager a vyhodnocujte, testujte a automaticky aplikujte záplaty operačního systému a aplikací v rámci celého podniku.

Další informace

Přístup k zabezpečení zařízení Mac na principu nulové důvěry

Splňte zákonné požadavky a chraňte data na jakémkoli firemním nebo zaměstnaneckém zařízení Mac.