Poskytujte všude dostupné pracoviště

Poskytujte úžasné uživatelské zkušenosti a obchodní výsledky

Co kdybyste mohli uživatelům neustále poskytovat skvělé zážitky a zároveň zlepšovat služby a výsledky v celé své organizaci? Díky řešení Service Management od společnosti Ivanti je to možné.

Série webinářů

Zúčastněte se webinářů Ivanti Service Manager.

Uznaný lídr

Magický kvadrant společnosti Gartner pro ITSM.

Omdia Universe pro zprávu ESM

Přečtěte si tohoto pragmatického průvodce a zhodnoťte nástroje ESM pro vaši organizaci.

Dramaticky zlepšete svou produktivitu

Zautomatizujte rutinní IT úkony a řešte problémy dříve, než se o nich uživatelé vůbec dozví, abyste měli více času soustředit se na obchodní cíle. Díky řešení Service Management od společnosti Ivanti budete poskytovat skvělé zážitky, které uživatelé očekávají a milují, a podpoříte tak požadovanou transformaci IT.

Přidejte hodnotu svým aktivům

Optimalizujte výkon a hodnotu svých aktiv pomocí řešení Service Management od společnosti Ivanti. Díky přehledu znázorňujícímu celé IT prostředí můžete odhalit ztracená, neznámá a riziková aktiva a podniknout kroky, abyste předešli zbytečným výdajům a maximalizovali účinnost.

IT is able to manage our enterprise environment more easily, yet users get a more personalized workspace with the right access levels.

Společnost Ivanti byla oceněna jako lídr v rámci 2021 Gartner Magic Quadrant for IT Service Management

Řešení pro řízení služeb Ivanti

Naše osvědčená řešení pro řízení služeb IT a aktiv přinášejí úžasné prostředí pro zaměstnance a vynikající obchodní výsledky.

Ivanti Neurons for ITSM

Zvyšuje spokojenost a efektivitu při řízení bezpečnosti IT, váš podnik se zároveň zlepšuje v produktivitě, shodě s předpisy a bezpečnosti.

Ivanti Neurons for ITAM

Optimalizujete výkonnost svých IT aktiv během celého životního cyklu, zároveň sledujete smlouvy, záruku a finanční informace, aby aktiva byla efektivně řízena a zabezpečena.

Ivanti Voice

Discover how our application-driven technology dramatically improves the call experience for your customers, agents and employees

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Optimize your application spend with a comprehensive picture of your asset portfolio, including purchase history, license renewals and contracts

Nejlepší věci jak bych mohl někomu prodat (Ivanti Neurons for ITSM) jsou zkušenosti zákazníků, naše cesta úspěchu a obrovské zlepšení míry spokojenosti zákazníků.

Naši zákazníci

Spojte se s námi

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o tom, jak naše integrovaná řešení ITSM a ITAM podporují lepší výsledky pro vaše uživatele, váš tým i vaši firmu, spojte se s námi.