Poskytujte všude dostupné pracoviště

Poskytujte úžasné uživatelské zkušenosti a obchodní výsledky

Co kdybyste mohli uživatelům neustále poskytovat skvělé zážitky a zároveň zlepšovat služby a výsledky v celé své organizaci?

Díky řešení Service Management od společnosti Ivanti je to možné. A nyní můžete s řešením Ivanti Neurons pro GRC vytvořit bezpečnostní strategii a rozpočet adekvátní rizikům.

Uznaný lídr

Magický kvadrant společnosti Gartner pro ITSM.

Omdia Universe pro zprávu ESM

Přečtěte si tohoto pragmatického průvodce a zhodnoťte nástroje ESM pro vaši organizaci.

Dramaticky zlepšete svou produktivitu

Zautomatizujte rutinní IT úkony a řešte problémy dříve, než se o nich uživatelé vůbec dozví, abyste měli více času soustředit se na obchodní cíle. Díky řešení Service Management od společnosti Ivanti budete poskytovat skvělé zážitky, které uživatelé očekávají a milují, a podpoříte tak požadovanou transformaci IT.

Přidejte hodnotu svým aktivům

Optimalizujte výkon a hodnotu svých aktiv pomocí řešení Service Management od společnosti Ivanti. Díky přehledu znázorňujícímu celé IT prostředí můžete odhalit ztracená, neznámá a riziková aktiva a podniknout kroky, abyste předešli zbytečným výdajům a maximalizovali účinnost.

Společnost Ivanti byla oceněna jako lídr v rámci 2021 Gartner Magic Quadrant for IT Service Management

Řešení pro řízení služeb Ivanti

Naše osvědčená řešení pro řízení služeb IT a aktiv přinášejí úžasné prostředí pro zaměstnance a vynikající obchodní výsledky.

Ivanti Neurons for ITSM

Zvyšuje spokojenost a efektivitu při řízení bezpečnosti IT, váš podnik se zároveň zlepšuje v produktivitě, shodě s předpisy a bezpečnosti.

Ivanti Neurons for ITAM

Optimalizujete výkonnost svých IT aktiv během celého životního cyklu, zároveň sledujete smlouvy, záruku a finanční informace, aby aktiva byla efektivně řízena a zabezpečena.

Ivanti Voice

Vylepšete zkušenost s voláním pro každého.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Získávejte okamžité přehledy o výdajích do vašeho softwareového prostředí a aplikací.

Ivanti Neurons for HR

Poskytujte zjednodušenou a automatizovanou správu služeb HR pro efektivnější a produktivnější zaměstnanecké prostředí.

Ivanti Neurons for Facilities​

Naplňte potřeby obchodních operací prostřednictvím automatizace pracovních postupů zařízení a projektů díky Ivanti Neurons for Facilities.

Ivanti Neurons for GRC

Centralizujte zásady, kontroly, komplianci a řízení rizik a dosáhněte tak sladění své strategie zabezpečení a rozpočtu s riziky.

Ivanti Neurons for PPM

Získejte přehled o projektech a portfoliu a vytvořte předvídatelný systém realizace projektů, který bude přinášet výsledky.

Ivanti Neurons Digital Assistant

Automatizujte svépomoc v rámci celého podniku s užitím konverzační umělé inteligence pro výjimečnou zkušenost zaměstnanců.

Nejlepší věci jak bych mohl někomu prodat (Ivanti Neurons for ITSM) jsou zkušenosti zákazníků, naše cesta úspěchu a obrovské zlepšení míry spokojenosti zákazníků.

Naši zákazníci

Spojte se s námi

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o tom, jak naše integrovaná řešení ITSM a ITAM podporují lepší výsledky pro vaše uživatele, váš tým i vaši firmu, spojte se s námi.